Fasule Gold 1kg

products 600×60029

Fasule Gold 1kg

SKU: P0600 Categories: , ,

L280.00

Pershkrimi:

Kodi i produktit : 600
Pesha neto : 1 Kg

Origjina EU. E pasur me Fibra dhe Protena

Availability:

Ju Mund të blini

Cous cous 500 g

L150.00

Cous cous

100% natyral & zero konservante

 I pergatitur me vetem 2 perberes : miell semola dhe uje 

Pesha:  500 gr

-10%

Fasule Pllaqi Korce 500gr

L220.00 L199.00

Pllaqi Korce

Sipas tradites Korcare

 

Scotti Galete Basmati 120g

L195.00

Pesha neto: 120 g

Qiqra 500 gr

L179.00

Qiqra per gatim

Sasia neto: 500gr

Qiqrat jane nje burim i paster i proteinave dhe fibrave bimore.

Jane perfekte per tu bere pjese ne cdo gatim.

X