Dado Classico STAR 100 gr

Dado Classico

Dado Classico STAR 100 gr

SKU: P4321 Category:

L120.00

Availability:

Additional Information :
Weight 0.1 kg

Ju Mund të blini

Gustodoro Passata di pomodoro shishe 700 gr

L105.00

Gustodoro Passata di pomodoro shishe

Pesha: 700 gr

Star Salce Raguje me qofte salciceje 360gr

L339.00

Star Salce raguje me qofte saciceje 360gr

Salce me baze mishi 100% Italian

Pa konservues dhe Pa Gluten

Perdoret ne gatime me baze mishi, makarona, gjelle me perime te ndryshme

X