CIAO Doppio concentrato di pomodoro 400g

WhatsApp Image 2020-05-01 at 09.32.53

CIAO Doppio concentrato di pomodoro 400g

SKU: P1653-1 Category: Brand:

L119.00

Pershkrimi:

Ciao Salce dopio koncentrati

Pesha neto: 400gr

Salce e dy-fish e koncentruar domatesh per t’i dhene shije recetave tuaja.

Availability:

Additional Information :
Weight 0.7 kg

Ju Mund të blini

GB SUPE ME ASPARAG

L120.00

Pesha neto: 70 g

Star Salce Raguje me qofte salciceje 360gr

L339.00

Star Salce raguje me qofte saciceje 360gr

Salce me baze mishi 100% Italian

Pa konservues dhe Pa Gluten

Perdoret ne gatime me baze mishi, makarona, gjelle me perime te ndryshme

X