Vegan

 • Miell Hikrre 250g

  L119.00
 • Fasule Gold 1kg

  L259.00

  Kodi i produktit : 600
  Pesha neto : 1 Kg

  Origjina EU. E pasur me Fibra dhe Protena

 • Thjerrëza jeshile 500g

  L159.00

  1- Thjerëza jeshile

 • Bullgur kokër madh 500 g

  L99.00

  Bullgur kokërr madh

  Pesha: 500 gr

  Permban sasi te larta hekurit, magneziumit dhe proteinave dietike. Yndyrnat dhe kalorite ndodhen ne nivele shume te ulta, ne te cilen e ben kete produkt shume te deshiruar ne humbje ne peshe. Balancon nivelin e sheqernave ne gjak dhe mund te perdoret nga personat me semundje diabetike.

 • Bullgur kokër mesëm 500 g

  L99.00

  Bullgur kokërr mesëm

  Pesha: 500 gr

  Permban sasi te larta hekurit, magneziumit dhe proteinave dietike. Yndyrnat dhe kalorite ndodhen ne nivele shume te ulta, ne te cilen e ben kete produkt shume te deshiruar ne humbje ne peshe. Balancon nivelin e sheqernave ne gjak dhe mund te perdoret nga personat me semundje diabetike.

 • Cous cous 500 g

  L150.00

  Cous cous

  100% natyral & zero konservante

   I pergatitur me vetem 2 perberes : miell semola dhe uje 

  Pesha:  500 gr

 • Fara Chia 250 g

  L279.00

  Fara Chia

  Pesha: 250 gr

  Chia është bimë e pasur me acide yndyrore omega-3 dhe omega-6, proteina dhe fibra, dhe gjithashtu përmban një sasi të konsiderueshme të vitaminave, mineraleve dhe antioksidantëve. Produkt Vegan dhe Pa Gluten.

 • Quinoa e Bardhë 250g

  L220.00

  Fara Quinoa e Bardhë – E pasur me fibra dhe proteina dietike.

  Produkt Vegan dhe Pa gluten.

  Pesha: 250 gr

X