Superfoods/Bullgur/ Bishtaja (Page 3)

View cart “Riso Scotti spaghetti orizi me quinoa & amaranth” has been added to your cart.
 • Amaranth 250g

  L229.00

  Amaranth 250gr – Pa Gluten

  E pasur me kalcium, fibra & proteina

 • Riso Scotti penne orizi me quinoa & amaranth

  L199.00

  Riso Scottti penne orizi me quinoa & amaranth

  Pa Gluten

  Pesha Neto: 250 gr

  Makarona orizi pa gluten me quinoa & amaranth jane linja e re e pastave nga Riso Scotti per ata qe kerkojne shije dhe cilesi.

  Te pasura me fibra, proteina dhe kalcium. Mund te perdoren lehtesisht ne cdo regjim ushqimor.

 • Riso Scotti spaghetti orizi me quinoa & amaranth

  L199.00

  Riso Scottti spaghetti orizi me quinoa & amaranth

  Pa Gluten

  Pesha Neto: 250gr

  Makarona orizi pa gluten me quinoa & amaranth jane linja e re e pastave nga Riso Scotti per ata qe kerkojne shije dhe cilesi.

  Te pasura me fibra, proteina dhe kalcium. Mund te perdoren lehtesisht ne cdo regjim ushqimor.

 • Fara Lini 250 g

  L120.00

  Fara Lini

  Pesha neto: 250 g

  Te pasura me fibra, omega 3 antioksidantë fitokimik, vitamina dhe minerale. Ndihmojne ne permiresimin e sistemit te tretjes dhe balancimin e yndyrnave te keqija ne gjak. Gjejne perdorim ne cdo recete. Produkt Vegan dhe Pa Gluten.

X