Superfoods/Bullgur/ Bishtaja (Page 2)

 • Bullgur kokër madh 500 g

  L99.00

  Bullgur kokërr madh

  Pesha: 500 gr

  Permban sasi te larta hekurit, magneziumit dhe proteinave dietike. Yndyrnat dhe kalorite ndodhen ne nivele shume te ulta, ne te cilen e ben kete produkt shume te deshiruar ne humbje ne peshe. Balancon nivelin e sheqernave ne gjak dhe mund te perdoret nga personat me semundje diabetike.

 • Bullgur kokër mesëm 500 g

  L99.00

  Bullgur kokërr mesëm

  Pesha: 500 gr

  Permban sasi te larta hekurit, magneziumit dhe proteinave dietike. Yndyrnat dhe kalorite ndodhen ne nivele shume te ulta, ne te cilen e ben kete produkt shume te deshiruar ne humbje ne peshe. Balancon nivelin e sheqernave ne gjak dhe mund te perdoret nga personat me semundje diabetike.

 • Cous cous 500 g

  L150.00

  Cous cous

  100% natyral & zero konservante

   I pergatitur me vetem 2 perberes : miell semola dhe uje 

  Pesha:  500 gr

 • Fara Chia 250 g

  L230.00

  Fara Chia

  Pesha: 250 gr

  Chia është bimë e pasur me acide yndyrore omega-3 dhe omega-6, proteina dhe fibra, dhe gjithashtu përmban një sasi të konsiderueshme të vitaminave, mineraleve dhe antioksidantëve. Produkt Vegan dhe Pa Gluten.

 • Quinoa e Bardhë 250g

  L220.00

  Fara Quinoa e Bardhë – E pasur me fibra dhe proteina dietike.

  Produkt Vegan dhe Pa gluten.

  Pesha: 250 gr

 • Quinoa tre ngjyrëshe 250g

  L280.00

  Farat Quinoa janë drithëra organike te pasura me fibra dietike që plotësojnë nevojat tuaja ditore për energji. Quinoa permban 14-18gr proteina per 100gr dhe vlera shume te larta te vitamines B-kompleks, vitamines A dhe antioksidanteve qe sherbejne per te luftuar radikalet e lira ne trup. Produkt Vegan dhe Pa gluten

 • Hikerr 250 g

  L100.00

  Hikrra eshte nje lloj drithri dhe nje burim I jashtezakonshem I proteinave me baze bimore. Permban sasi te medha fibre, ndihmon ne procesin e tretjes dhe nivel shume te larte proteinash te tretshme. PA GLUTEN.

 • Amaranth 250g

  L229.00

  Amaranth 250gr – Pa Gluten

  E pasur me kalcium, fibra & proteina

X