Qumesht/Cokokrem/ Tershere (Page 2)

 • Scotti Crema Riso, Nocc & cacao 400 gr

  L430.00

  Riso Scotti Cokokrem me kakao dhe lajthi

  Pesha: 400 gr

  Cokokrem me baze orizi kakao dhe lajthie. Pa vaj palme dhe produkt lehtesisht i balancuar.

  Pa Laktoze.

 • Granola me lajthi dhe mjalte 350g

  L229.00

  Granola me cokollate dhe lajthi

  Pesha neto: 350gr

  Granola Teuta eshte nje mengje shume I shijshem, perbehet nga fruta te thata, tershere dhe mjalte.

  Pa konservues dhe produkt 100% natyral. Produkt vegan dhe pa Gluten.

 • Granola bajame & mjalte 350g

  L229.00

  Teuta Granola me bajame & mjalte

  Pesha neto: 350g

  Granola Teuta eshte nje mengjes shume I shijshem, perbehet nga fruta te thata, tershere dhe mjalte.

  100% natyral dhe pa konservues. Produkt vegan dhe pa Gluten.

 • MUESLI fruta te thata/fara chia 350g

  L229.00

  Teuta Muesli me Fruta te thata dhe Fara Chia

  Pesha neto: 350g

  Muesli Teuta eshte nje mengjes shume I shijshem ushqim me shume perfitime shendetesore. Balancon kolesterolin ne gjak, rregullon tretjen ndihmon ne humbjen ne peshe dhe stimulon rritjen e energjise ne trup. Perbehet nga fruta te thata, tershere dhe fara chia. Produkt Vegan dhe Pa Gluten.

 • Tërshërë Kokerr mesme 500 gr

  L99.00

  Teuta Tërshërë Medium

  Pesha Neto: 500gr

  Tershere Teuta e pasur me fibra, proteina dhe pa sheqer. Ndihmon ne permiresimin e procesit te tretjes dhe ul nivelin e kolesterolit ne gjak. Perdoret per mengjes ose midis vakteve me kos ose qumesht.

 • Tërshërë Kokerr Plotë 500 gr

  L99.00

  Teuta Tërshërë  e Plotë

  Pesha: 500 gr

  Tershere Teuta e pasur me fibra, proteina dhe pa sheqer. Ndihmon ne permiresimin e procesit te tretjes dhe ul nivelin e kolesterolit ne gjak. Perdoret per mengjes ose midis vakteve me kos ose qumesht.

 • Thekër 1 kg

  L159.00

  Teuta Theker

  Pesha Neto: 1kg

  Theker Teuta eshte nje lloj drithri I pasur kryesisht me fibra, minerale dhe proteina. Produkt 100% natyral.

X