Buke/Piadina/Krakers

 • -16%

  Kek me Çokollate 450 gr

  L239.00 L200.00

  Preparat i gatshem per te realizuar kek me cokollate.

  Ka ne perberje te saj te gjithe ingreditet duke perfshire edhe fryresin per kek.

  Pas paketimit gjendet nje recete e detajuar per realizimin e saj.

  Kerkon vetem veze, uje dhe vaj.

 • Lotte Aloe Vera me shije luleshtrydhe 0.5l

  L170.00

  Leng me perberje aloe vera dhe luleshtrydhe.

  Pa ngjyrues dhe pa sheqer te shtuar

  Lengu i Aloe Vera ndihmon ne luften kunder inflamacionit dhe redukton yndyrnat e keqija ne organizem

 • -14%

  Maca Pluhur 100 gr

  L180.00 L155.00

  Maca Pluhur 100 gr

  Maca eshte nje bime e rritur ne familjen e rrepave ashtu si brokoli, lulelakra dhe lakra.

  Ajo rritet kryesisht ne vendet e Peruse qendrore ne lartesine mbi 13.000 metra dhe ka nje histori te gjate te perdorimit ne kulinari dhe medikamente ne Peru.

  Rrenja e Maces ne pergjithesi eshte e thare dhe e konsumueshme me shume ne forme pluhuri por eshte gjithashtu e disponueshme ne kapsula ose ne trajten e dritherave per mengjes.

  Per shkak te vlerave te saj ushqyese shume te larta dhe benefiteve qe ka ne organizem ajo kategorizohet si nje superushqim teper I shendetshem dhe I rekomandueshem.

 • Ponti Aceto DolceAgro me qershi 250ml

  L850.00

  Ponti Aceto Dolceagro me qershi 250ml

  Densitet i larte. Sherben per te shoqeruar cdo recete ne gatim si salce shoqeruese.

  Shije unike

 • Ponti patellxhane te pjekur 314g

  L399.00

  Ponti patellxhane te pjekur 314g

   

 • Ponti speca te pjekur 314g

  L399.00

  Ponti speca te pjekur 314g

  Speca te kuq dhe te verdhe

  Shija shume e pelqyeshme per tu bere pjese e cdo recete

 • Roberto Buke Hot Dog 250g

  L190.00

  Roberto Buke Hot Dog

  Pesha neto: 250g

  Buke per pergatitjen e Hot Dog, pa vaj palme

 • -14%

  Xhinxher Pluhur 100 gr

  L180.00 L155.00

  Xhinxher Pluhur 100 gr (per gatim)

  Mund te perdoret ne receta su supe, gatime me baze perimesh, caj apo smoothie

X