Bio/Integral

 • Borgo dell biscotto Integral 700g

  L250.00

  Pesha: 350 gr

 • Fontana Frollini Integrale 1Kg

  L185.00

  Fontana Frollini Integrale

  Pesha: 1 kg

 • GAROFALO Penne Integrali 500g

  L240.00

  Makarona te pergatitura me miell integral. Cilesi e larte e grurit durum. Teknologji artizanale.

 • GAROFALO Spaghetti Integrali 500g

  L240.00
 • Scotti Almond Drink Pa sheqer 1lt

  L240.00
 • Scotti Drink Riso e Cacao 1lt

  L210.00

  Riso Scotti qumesht orizi dhe kakao BIO

  Pesha neto: 1l

  Produkt i konsumit te perditshem me perqindje te larte proteinash qe vijne nga orizi.

  Mbart te gjitha vlerat ushqyese te kakaos, produkt pa gluten, vegan dhe pa laktoze.

   

 • Scotti Rice Drink Bajame 1L

  L230.00

  Riso Scotti qumesht orizi dhe bajame

  Pesha neto: 1l

  Produkt I certifikuar BIO, Pa Gluten, Pa Laktoze dhe Vegan Ok. Karakterizohet nga nje % e larte e proteinave dhe fibrave dietike. Mund te perdoret ne cdo moment te dites.

 • Scotti Rice Drink Lajthi 1lt. BIO

  L220.00

  Riso Scotti qumesht orizi dhe lajthie BIO

  Pesha neto :1l

  Produkt i pasur me proteina, 100% vegjetal, pa laktoze dhe pa gluten.

  Perdoret ne cdo konsum te dites si smothie, receta te embla etj.

X