[vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][ultimate_spacer height=”50″ height_on_tabs=”30″ height_on_tabs_portrait=”25″ height_on_mob_landscape=”15″ height_on_mob=”10″][vc_column_text]

Vlerësojmë kapitalin tonë njerëzor!

 

Nëse ju jeni një profesionist me përvojë që punoni me këmbëngulje e me motivim, atëherë kompania Teuta Shpk është vendi i duhur për ju. Fokusi ynë është rritja e nivelit të performancës dhe krijimi i një kulture angazhuese ku individët dhe grupet të jenë të suksesshëm.[/vc_column_text][ultimate_spacer height=”50″ height_on_tabs=”30″ height_on_tabs_portrait=”25″ height_on_mob_landscape=”15″ height_on_mob=”10″][vc_column_text]

Çfarë ofrojmë ne?

 

  • Ofrojmë karrierë – duke krijuar mjedisin e duhur për të arritur një performancë më të lartë për të nxjerë në pah të mirën tuaj
  • Rritje dhe përparim – me deshirën për t’u rritur ju krijojmë mundësitë për të përfituar dijet e duhura në fushën e tregtisë së markave më te njohura kombëtare dhe ndërkombetare.
  • Synojmë tek diversiteti, jemi kreativ – Duke besuar fortë se diversiteti sjell njerëz të talentuar e gjithë strategjia jonë shkon për investimin ndaj këtyre talenteve ndër të cilët sjellin ngjyra brenda kompanisë.

[/vc_column_text][ultimate_spacer height=”50″ height_on_tabs=”30″ height_on_tabs_portrait=”25″ height_on_mob_landscape=”15″ height_on_mob=”10″][vc_column_text el_id=”pozicione-vakante”]

Si mund aplikoni për punë?

 

Tek pozicionet vakante shfaqen mundësite e karrieres brenda kompanisë.

Aplikoni duke dërguar CV tuaj sëbashku me një letër motivimi në adresën : hr@teutadurres.com
ose duke plotesuar formen e aplikimit me poshte.

Të dhënat tuaja do të vlerësohen nga Departamenti i Burimeve Njerëzore dhe ju do të kontaktoheni nëse plotësoni kriteret e duhura për çdo aplikim. Nëse jo të dhënat tuaja do të arkivohen në databazën tonë dhe do të kontaktoheni në mundësi të tjera karriere në të ardhmen.

[/vc_column_text][ultimate_spacer height=”50″ height_on_tabs=”30″ height_on_tabs_portrait=”25″ height_on_mob_landscape=”15″ height_on_mob=”10″][ultimate_spacer height=”50″ height_on_tabs=”30″ height_on_tabs_portrait=”25″ height_on_mob_landscape=”15″ height_on_mob=”10″][vc_column_text]

Pozicione vakante

[/vc_column_text][ultimate_spacer height=”50″ height_on_tabs=”30″ height_on_tabs_portrait=”25″ height_on_mob_landscape=”15″ height_on_mob=”10″][vc_masonry_grid post_type=”post” max_items=”10″ item=”basicGrid_NoAnimation” initial_loading_animation=”none” grid_id=”vc_gid:1506612465934-97ffc822-b995-10″ taxonomies=”6″ el_class=”animationnone” el_id=”forma-aplikimit”][ultimate_spacer height=”50″ height_on_tabs=”30″ height_on_tabs_portrait=”25″ height_on_mob_landscape=”15″ height_on_mob=”10″][ultimate_spacer height=”50″ height_on_tabs=”30″ height_on_tabs_portrait=”25″ height_on_mob_landscape=”15″ height_on_mob=”10″][vc_column_text]

Plotesoni formen e meposhtme per te aplikuar per nje pozicion vakant.

[/vc_column_text][ultimate_spacer height=”50″ height_on_tabs=”30″ height_on_tabs_portrait=”25″ height_on_mob_landscape=”15″ height_on_mob=”10″][ultimate_spacer height=”50″ height_on_tabs=”30″ height_on_tabs_portrait=”25″ height_on_mob_landscape=”15″ height_on_mob=”10″][/vc_column][/vc_row][vc_row equal_height=”yes”][vc_column width=”1/2″]

    [/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_gmaps link=”#E-8_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”][/vc_column][/vc_row]

    X