Oops...
Slider with alias home 3 not found.

[vc_row][vc_column][vc_row_inner el_class=”bottom-slider-3″ css=”.vc_custom_1455791385709{margin-right: 0px !important;margin-left: 0px !important;}”][vc_column_inner el_class=”no-padding promo-2″ width=”1/2″ offset=”vc_col-lg-2 vc_col-md-6 vc_col-xs-6″][ult_content_box box_shadow=”horizontal:px|vertical:px|blur:px|spread:px|color:#f7f7f7|style:none|” el_class=”promo-banner has-overlay” hover_box_shadow=”horizontal:px|vertical:px|blur:px|spread:px|color:#f7f7f7|style:none|”][vc_single_image image=”391″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_column_text]

[/vc_column_text][/ult_content_box][/vc_column_inner][vc_column_inner el_class=”no-padding promo-2″ width=”1/2″ offset=”vc_col-lg-2 vc_col-md-6 vc_col-xs-6″][ult_content_box box_shadow=”horizontal:px|vertical:px|blur:px|spread:px|color:#f7f7f7|style:none|” el_class=”promo-banner has-overlay” hover_box_shadow=”horizontal:px|vertical:px|blur:px|spread:px|color:#f7f7f7|style:none|”][vc_single_image image=”393″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_column_text]

[/vc_column_text][/ult_content_box][/vc_column_inner][vc_column_inner el_class=”no-padding promo-1″ offset=”vc_col-lg-4 vc_col-md-12 vc_col-xs-12″][ult_content_box box_shadow=”horizontal:px|vertical:px|blur:px|spread:px|color:#f7f7f7|style:none|” el_class=”promo-banner has-overlay” hover_box_shadow=”horizontal:px|vertical:px|blur:px|spread:px|color:#f7f7f7|style:none|”][vc_single_image image=”465″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_column_text]

Pre-Order Our Products

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industrydummy text ever since the 1500s.

[/vc_column_text][/ult_content_box][/vc_column_inner][vc_column_inner el_class=”no-padding promo-2″ width=”1/2″ offset=”vc_col-lg-2 vc_col-md-6 vc_col-xs-6″][ult_content_box box_shadow=”horizontal:px|vertical:px|blur:px|spread:px|color:#f7f7f7|style:none|” el_class=”promo-banner has-overlay” hover_box_shadow=”horizontal:px|vertical:px|blur:px|spread:px|color:#f7f7f7|style:none|”][vc_single_image image=”394″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_column_text]

[/vc_column_text][/ult_content_box][/vc_column_inner][vc_column_inner el_class=”no-padding promo-2″ width=”1/2″ offset=”vc_col-lg-2 vc_col-md-6 vc_col-xs-6″][ult_content_box box_shadow=”horizontal:px|vertical:px|blur:px|spread:px|color:#f7f7f7|style:none|” el_class=”promo-banner has-overlay” hover_box_shadow=”horizontal:px|vertical:px|blur:px|spread:px|color:#f7f7f7|style:none|”][vc_single_image image=”392″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_column_text]

[/vc_column_text][/ult_content_box][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column]

[ultimate_spacer height=”66″ height_on_tabs=”50″ height_on_tabs_portrait=”40″ height_on_mob_landscape=”45″ height_on_mob=”35″][ult_animation_block animation=”fadeInUp” animation_duration=”1.2″ animation_delay=”0″ animation_iteration_count=”1″][vc_column_text]

Our Products

[/vc_column_text][/ult_animation_block][ultimate_spacer height=”20″ height_on_tabs=”20″ height_on_tabs_portrait=”15″ height_on_mob_landscape=”15″ height_on_mob=”15″][ult_tab_element tab_style=”Style_3″ tab_animation=”Slide-Horizontal” tab_title_color=”#a4a4a4″ tab_background_color=”#ffffff” tab_hover_title_color=”#ffffff” tab_hover_background_color=”#94c347″ acttab_title=”#ffffff” acttab_background=”#94c347″ tab_bottom_border=”Enable” border_color=”#e1e1e1″ border_thickness=”1″ tabs_border_radius=”4″ disp_icon=”Disables” title_font_size=”desktop:14px;”][single_tab title=”Featured” tab_id=”7976481a-c6c6-1″]

[/single_tab][single_tab title=”Most Popular” tab_id=”16113052-8df5-3″]
 • Sant’Anna Uje Natyral 0.5 L

  L35.00

  Sant’Anna uje natyral

  Pesha neto: 0.5l

  Uje natyral I konsumit te perditshem buron nga lartesia me e larte e malit Vinadio ne luginen Piemonte Itali. Uje me permbajtje shume te ulet te sodiumit, nitrateve, mineraleve dhe fluorit. Mund te perdoret per pergatitjen e ushqimit per foshnje.

 • Sant’Anna Uje Natyral 2 L

  L80.00

  Sant’Anna Uje Natyral

  Pesha neto : 2L

  Mund te perdoret per pergatitjen e ushqimit per foshnje.

  Uje natyral I konsumit te perditshem buron nga lartesia me e larte e malit Vinadio ne luginen Piemonte Itali, me permbajtje shume te ulet te sodiumit, nitrateve, mineraleve dhe fluorit.

 • Oriz Gold Basmati Vakum 500 g

  L180.00

  Teuta Oriz Gold Premium “Basmati”

  Pesha neto: 0.5 kg

  Oriz GOLD Premium Quality “ Basmati” është një varietet orizi kokërr gjatë e krahasuar me emrin “mbretëresha e aromës” karakterizohet nga një aromë të vecantë dhe një shije delikate. Kokrra e orizit basmati GOLD në gatim bëhen edhe më të gjatë, por mbeten të forta dhe të ndara duke patur vetine e fryerjes dy here me teper. Orizi GOLD “Basmati” është ideale për një dietë të ekulibruar ka veti të shpejtë të ngopjes, tretet shpejtë dhe nuk përmban gluten. Pa Gluten

 • Peroni Birrë Bjonde Kanaçe 0.33L

  L80.00

  Peroni Birrë Bjonde Kanaçe 0.33L

[/single_tab][single_tab title=”New Products” tab_id=”1455855317124-2-9″]
 • 5+1 FALAS (koli) Uje Sant’Anna 2L

  L2,880.00

  Promocion 5+1 Falas

  Me blerjen e 5 koli uje Sant’Anna 2L perfitoni 1 koli uje 2L Sant’Anna Falas.

  • Uji Sant’Anna eshte uji me i vleresuar per parametrat jetesore.
  • Nje uje i lehte, i paster me permbajtjen me te ulet te nitrateve, fluorit, sodiumit dhe  mineraleve.
  • Perdoret per pergatitjen e ushqimit te foshnjeve dhe nga grate shtatzane.

   

 • Buke e Grire 250 gr

  L79.00

  Buke e grire

  Sasia neto: 250gr

  Ideale per te lidhur perberesit dhe per nje shije krokante ne te gjitha recetat tuaja

 • Fara Susami 250gr

  L150.00

  Fara Susami

  Pesha neto: 250gr

  Fara e susamit është një nga farat vajore më të lashta, vlerat e së cilës përmenden për përfitime që lidhen me shëndetin.

  Konsumi I farave të susamit në mënyrë të rregullt mund të ndihmojë në reduktimin e kolesterolit në gjak.

 • Fasule Gold e kuqe 500 g

  L159.00

  Fasule Gold e kuqe

  Sasia neto: 500gr

  Fasulet e kuqe janë një burim i shkëlqyer i fibrës dietike.

  Ato përmirësojnë tretjen dhe funksionin e zorrëve duke parandaluar konstipacionin.

  Fasulet e kuqe janë plot me ushqyes të nevojshëm për bakteret e mira.

[/single_tab][/ult_tab_element][ultimate_spacer height=”10″ height_on_tabs=”10″ height_on_tabs_portrait=”10″ height_on_mob_landscape=”10″ height_on_mob=”10″]
[/vc_column][/vc_row][vc_row el_class=”featured-package package-3″ css=”.vc_custom_1455780616947{background-image: url(https://localhost/teuta2/wp-content/uploads/2016/01/bg-pakeage.png?id=458) !important;background-position: center !important;background-repeat: no-repeat !important;background-size: cover !important;}”][vc_column]
[vc_text_separator color=”custom” el_width=”10″ add_icon=”true” cus_icon_class=”icon-8″ icon_cus_color=”#94c347″]

Featured Package

[/vc_text_separator][vc_row_inner][vc_column_inner offset=”vc_col-lg-6 vc_col-md-6″][ult_animation_block animation=”slideInLeft” animation_duration=”1″ animation_delay=”0.8″ animation_iteration_count=”1″ opacity_start_effect=”100″][ult_content_box box_shadow=”horizontal:px|vertical:px|blur:px|spread:px|color:rgb(247, 247, 247)|style:none|” el_class=”border-package” hover_box_shadow=”horizontal:px|vertical:px|blur:px|spread:px|color:rgb(247, 247, 247)|style:none|”][vc_single_image image=”454″ img_size=”full” alignment=”center” el_class=”img-package”][/ult_content_box][/ult_animation_block][/vc_column_inner][vc_column_inner offset=”vc_col-lg-6 vc_col-md-6″][ult_animation_block animation=”slideInRight” animation_duration=”1″ animation_delay=”0.8″ animation_iteration_count=”1″ opacity_start_effect=”100″][vc_column_text]

Organic Vegitables Package

$50.00Now Only $45.00

Aliquam tempus ultricies tincidunt. Donec nunc felis, egestas eu pellentesque a, ultricies non lectus. Ut lacinia erat ut diam volutpat, at mattis lacus placerat. Phasellus eget aliquet urna. Nullam sit amet turpis ornare, pulvinar lectus in, cursus mi. Duis et nunc eu ligula imperdiet vulputate in mattis elit. Duis sodales tempor pulvinar.

[/vc_column_text][/ult_animation_block][/vc_column_inner][/vc_row_inner]

[/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column]
[vc_row_inner][vc_column_inner el_class=”banner_category_product” offset=”vc_col-lg-3 vc_col-md-3 vc_hidden-sm vc_hidden-xs”][vc_single_image image=”757″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column_inner][vc_column_inner offset=”vc_col-lg-9 vc_col-md-9″][/vc_column_inner][/vc_row_inner]
[/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column]
[vc_row_inner][vc_column_inner el_class=”banner_category_product” offset=”vc_col-lg-3 vc_col-md-3 vc_hidden-sm vc_hidden-xs”][vc_single_image image=”758″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column_inner][vc_column_inner offset=”vc_col-lg-9 vc_col-md-9″][/vc_column_inner][/vc_row_inner]
[/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column]
[vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][ult_animation_block animation=”fadeInLeft” animation_duration=”1″ animation_delay=”0.8″ animation_iteration_count=”1″][vc_single_image image=”759″ img_size=”full” alignment=”center”][/ult_animation_block][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][ult_animation_block animation=”fadeInRight” animation_duration=”1″ animation_delay=”0.8″ animation_iteration_count=”1″][vc_single_image image=”760″ img_size=”full” alignment=”center”][/ult_animation_block][/vc_column_inner][/vc_row_inner]
[ultimate_spacer height=”87″ height_on_tabs=”75″ height_on_tabs_portrait=”70″ height_on_mob_landscape=”50″ height_on_mob=”40″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column]
[vc_row_inner][vc_column_inner el_class=”banner_category_product” offset=”vc_col-lg-3 vc_col-md-3 vc_hidden-sm vc_hidden-xs”][vc_single_image image=”761″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column_inner][vc_column_inner offset=”vc_col-lg-9 vc_col-md-9″][/vc_column_inner][/vc_row_inner]
[/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column]
[vc_row_inner][vc_column_inner el_class=”banner_category_product” offset=”vc_col-lg-3 vc_col-md-3 vc_hidden-sm vc_hidden-xs”][vc_single_image image=”762″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column_inner][vc_column_inner offset=”vc_col-lg-9 vc_col-md-9″][/vc_column_inner][/vc_row_inner]
[/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column]

Our Blog

blog-grid-img
blog-grid-img
[/vc_column][/vc_row][vc_row bg_type=”image” parallax_style=”vcpb-default” bg_image_new=”538|http://localhost/teuta2/wp-content/uploads/2016/01/bg-4.jpg” bg_image_repeat=”no-repeat” bg_img_attach=”fixed” el_class=”contact-home”][vc_column][ult_content_box box_shadow=”horizontal:px|vertical:px|blur:px|spread:px|color:rgb(247, 247, 247)|style:none|” el_class=”has-overlay” hover_box_shadow=”horizontal:px|vertical:px|blur:px|spread:px|color:rgb(247, 247, 247)|style:none|”][ultimate_spacer height=”89″ height_on_tabs=”80″ height_on_tabs_portrait=”70″ height_on_mob_landscape=”50″ height_on_mob=”50″]
[vc_text_separator color=”custom” el_width=”10″ add_icon=”true” big_color=”#ffffff” cus_icon_class=”icon-8″ icon_cus_color=”#94c347″]

Agency Registration

[/vc_text_separator]

  [ultimate_spacer height=”91″ height_on_tabs=”80″ height_on_tabs_portrait=”70″ height_on_mob_landscape=”50″ height_on_mob=”50″][/ult_content_box][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][ultimate_spacer height=”74″ height_on_tabs=”70″ height_on_tabs_portrait=”60″ height_on_mob_landscape=”50″ height_on_mob=”40″]
  [ultimate_spacer height=”74″ height_on_tabs=”70″ height_on_tabs_portrait=”60″ height_on_mob_landscape=”50″ height_on_mob=”40″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column] [vc_row css=".vc_custom_1453781633807{background-color: #94c347 !important;}"][vc_column css=".vc_custom_1453781927099{padding-top: 0px !important;}"]
  [vc_row_inner][vc_column_inner el_class="static-content col-2" width="1/2" offset="vc_col-lg-3 vc_col-md-3"][vc_icon type="pestrokefont" color="custom" size="40" align="inline" icon_pestrokefont="pe-7s-plane" custom_color="#ffffff" el_class="icon-pe"][/vc_icon][vc_column_text]

  Free Shipping

  on orders over $99

  [/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner el_class="static-content col-2" width="1/2" offset="vc_col-lg-3 vc_col-md-3"][vc_icon type="pestrokefont" color="custom" size="40" align="inline" icon_pestrokefont="pe-7s-help2" custom_color="#ffffff" el_class="icon-pe"][/vc_icon][vc_column_text]

  24/7 Support

  online consultations

  [/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner el_class="static-content col-2" width="1/2" offset="vc_col-lg-3 vc_col-md-3"][vc_icon type="pestrokefont" color="custom" size="40" align="inline" icon_pestrokefont="pe-7s-clock" custom_color="#ffffff" el_class="icon-pe"][/vc_icon][vc_column_text]

  Daily Updates

  check out store for lastes

  [/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner el_class="static-content col-2" width="1/2" offset="vc_col-lg-3 vc_col-md-3"][vc_icon type="pestrokefont" color="custom" size="40" align="inline" icon_pestrokefont="pe-7s-refresh" custom_color="#ffffff" el_class="icon-pe"][/vc_icon][vc_column_text]

  30-day Returns

  moneyback guatantee

  [/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner]
  [/vc_column][/vc_row] [/vc_column][/vc_row]

  X