demo

[vc_row][vc_column]

[foodfarm_products product_type=”on_sale” slides_on_desk=”3″]
[/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column]

Our Products

-14%

Maca Pluhur 100 gr

L180.00 L155.00

Maca Pluhur 100 gr

Maca eshte nje bime e rritur ne familjen e rrepave ashtu si brokoli, lulelakra dhe lakra.

Ajo rritet kryesisht ne vendet e Peruse qendrore ne lartesine mbi 13.000 metra dhe ka nje histori te gjate te perdorimit ne kulinari dhe medikamente ne Peru.

Rrenja e Maces ne pergjithesi eshte e thare dhe e konsumueshme me shume ne forme pluhuri por eshte gjithashtu e disponueshme ne kapsula ose ne trajten e dritherave per mengjes.

Per shkak te vlerave te saj ushqyese shume te larta dhe benefiteve qe ka ne organizem ajo kategorizohet si nje superushqim teper I shendetshem dhe I rekomandueshem.

-14%

Xhinxher Pluhur 100 gr

L180.00 L155.00

Xhinxher Pluhur 100 gr (per gatim)

Mund te perdoret ne receta su supe, gatime me baze perimesh, caj apo smoothie

-16%

Miell Quinoa 200 gr

L239.00 L200.00

Miell Quinoa 200 gr

Pa Gluten

Perdoret per receta te embla dhe te kripura

-16%

Kek me Çokollate 450 gr

L239.00 L200.00

Preparat i gatshem per te realizuar kek me cokollate.

Ka ne perberje te saj te gjithe ingreditet duke perfshire edhe fryresin per kek.

Pas paketimit gjendet nje recete e detajuar per realizimin e saj.

Kerkon vetem veze, uje dhe vaj.

-16%

Kek me vanilje 450 gr

L239.00 L200.00

Preparat i gatshem per te realizuar kek me vanilje.

Ka ne perberje te saj te gjithe ingreditet duke perfshire edhe fryresin per kek.

Pas paketimit gjendet nje recete e detajuar per realizimin e saj.

Kerkon vetem veze, uje dhe vaj.

 

-10%

Fasule Pllaqi Korce 500gr

L220.00 L199.00

Pllaqi Korce

Sipas tradites Korcare

 

Qiqra 500 gr

L179.00

Qiqra per gatim

Sasia neto: 500gr

Qiqrat jane nje burim i paster i proteinave dhe fibrave bimore.

Jane perfekte per tu bere pjese ne cdo gatim.

Buke e Grire 250 gr

L79.00

Buke e grire

Sasia neto: 250gr

Ideale per te lidhur perberesit dhe per nje shije krokante ne te gjitha recetat tuaja

[/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column] [/vc_column][/vc_row]

X